Aranżacje wnętrz – Salon

Aranżacje wnętrz salonu mają ważne znaczenie dla całego domu lub mieszkania i są często dla Was najtrudniejszym wyzwaniem. Salon –  to zazwyczaj największa otwarta przestrzeń w domu czy w mieszkaniu. Często połączona z kuchnią, klatką schodową, holem – tyle pomieszczeń w jednym? Jak sprawić, żeby wszystko do siebie pasowało? Żeby było wygodnie, żeby wszystkie potrzebne elementy się zmieściły, ale z drugiej strony, żeby nie było ich za dużo, żeby zostawić sobie swobodę poruszania się i oddechu?

Aranżacje wnętrz najlepiej zacząć od odpowiedzi na pytania o swoje potrzeby. Co chcielibyśmy, aby nasz salon zawierał w swojej przestrzeni. Proponuję zacząć od wymienienia wszystkiego, co nam przyjdzie do głowy i sklasyfikowania tych elementów na ważne i mniej istotne. Być może zmieszczą się wszystkie, a być może z czegoś trzeba będzie zrezygnować, żeby jednak pozostawić sobie trochę przestrzeni ‘do życia’.

Być może przenosicie się z domu rodzinnego do pierwszego mieszkania w Warszawie? Albo odwrotnie – Warszawa Was zmęczyła i porzucacie zgiełk miasta, żeby zyskać ciszę i przestrzeń w domu jednorodzinnym. W obu przypadkach przestrzeń będzie nowa, inna niż dotychczasowa i trzeba będzie się z nią zmierzyć.

Jako projektanci wnętrz pomagamy Wam w określeniu Waszych potrzeb, ale przede wszystkim w następnym etapie, we wkomponowaniu ich w przestrzeń, jaką jest np. salon. Pomagamy Wam tworzyć pomieszczenia funkcjonalne, ale i odpowiadające Waszej estetyce, żebyście czuli się we własnym domu jak u siebie!