Architekci i projektanci wnętrz

Jestem architektem wnętrz z wykształcenia i zamiłowania. Ukończyłam wydział Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych, (Warszawa, dyplom 2006). Przez rok studiowałam również (Ecole Boulle) i zdobywałam doświadczenie na stażach (biuro architektoniczne Marka Lisickiego oraz biuro projektowe  HG Creations) w Paryżu. W czasie studiów pracowałam również nad projektami pod okiem swojej mamy architekt wnętrz Ireny Morelewskiej. W 2014 roku w ramach stażu unijnego pracowałam także w biurze architektonicznym DNA Barcelona, gdzie ja oraz inni projektanci wnętrz tworzyliśmy koncepcję aranżacji hoteli.

Gdzie architekci wnętrz szukają inspiracji do pracy? Ja znajduję ją w otaczającej mnie przestrzeni, i tej miejskiej, i naturalnej. Ale żeby być szczerym, muszę powiedzieć że projektanci wnętrz odnajdują inspirację w dużej mierze w Was drodzy klienci! Projektujemy dla Was, a każdy z Was jest wyjątkowy, w związku z tym czerpiemy z Was, ile się da!

Żeby być na bieżąco z nowymi trendami jako architekt wnętrz przynajmniej raz do roku odwiedzam międzynarodowe targi branżowe, w których uczestniczą w tym samym czasie designerzy i architekci wnętrz z całego świata. Śledzę także prasę branżową. A żeby nadążać technologicznie – szkolę się nieustająco.

Zawodowo architekt wnętrz, a prywatnie tancerka tańców latynoamerykańskie, gracz siatkówki i instruktorka ZumbaFitness®.