Aranżacje wnętrz – Łazienka

Jeżeli posiadasz łazienkę (najlepiej w przypadku naszej pracowni w Warszawie), która nie do końca spełnia Twoje oczekiwania – możemy Ci pomóc!

Aranżacja wnętrz pojedynczych pomieszczeń obejmuje m.in. projekty łazienek.

Najpierw trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, co w tej łazience nam nie pasuje. Czy to układ funkcjonalny – jest Ci niewygodnie, masz za mało miejsca do składowania? A może jest to aspekt czysto wizualny? Może tylko kolor płytek?

Jeżeli mówimy o tym ostatnim, a budżet mamy niezbyt duży, można spróbować skorzystać z dostępnych na rynku farb do płytek. Nawet samodzielnie można przemalować ściany i podłogę, a okaże się, że łazienka, dzięki takiej aranżacji zmieni się nie do poznania!

Jeżeli natomiast problemem okaże się układ funkcjonalny, oznacza to że szykują się już większe zmiany w isntalacjach, czyli wychodzimu już z aranżacji wnętrz, a przechodzimy do projektu. Na kompleksowy projekt łazienki składają się: inwentaryzacja (pomiar istniejącego pomieszczenia),wybór wszystkich potrzebnych materiałów (płytki, armatura, ceramika, oświetlenie), rzuty i przekroje wszystkich ścian z rozrysowanym układem płytek, wytyczne elektryczne, wytyczne wod-kan i CO oraz wizualizacje. Polecamy również sprawdzonych wykonawców, możemy również poprowadzić nadzór autorski nad realizacją.